طراحی و معماری داخلی

طراحی داخلی؛ مفاهیم بنیادی-اصول حرفه‌ای

5,400,000ریال

موجود در انبار

موضوع اصلی: طراحی داخلی / Interior Design 

طراحی داخلی به‌طور مستقیم با زندگی و بودن ما پیوند دارد. ما در فضاهای داخلی زندگی می‌کنیم، به کار و مطالعه می‌پردازیم، و نیز درون ساختمان‌ها، وسایل نقلیه و دیگر محیط‌ها حرکت می‌کنیم؛ و حداقل یک بار، طراحی داخلی را در مقیاسی محدود تجربه ‌کرده‌‌ایم؛ زمانی که یک تابلوی نقاشی یا یک قالیچه را برای فضای زندگی خود انتخاب می‌کنیم.
این کتاب طیف گسترده‌ای از چالش‌های طراحی داخلی، از تجربیات معمولی و روزانه در خانه و محل کار تا برخورد‌های کاملاً حرفه‌ای در پروژه‌های بسیار بزرگ را ‌در بر می‌گیرد. کتاب مروری دارد بر آنچه طی دوران تحصیل در رشته طراحی داخلی آموزش داده می‌شود، و از سوی دیگر نمایی از کار حرفه‌ای طراحی داخلی را برای مخاطب ترسیم می‌کند. لذا می‌تواند فضای میان آموزش آکادمیک و کار حرفه‌ای را به نحو شایسته‌ای پر کند. این کتاب بررسی جامعی از حرفهٔ طراحی داخلی است؛ به همان شکل که امروزه تعریف می‌شود.
متخصصان و دانشجویان طراحی داخلی در این کتاب به معرفی جامع و مطالعه‌ای‌ حرفه‌ای دست می‌یابند؛ مخاطبان علاقه‌مند در زمینه‌ سازماندهی فضاهای داخلی مسکونی یا تجاری، اطلاعاتی اساسی و ضروری به‌دست‌می‌آورند؛ همچنین کتاب راهنمای سودمندی است برای کسانی که می‌خواهند طراح انتخاب کنند و یا با افراد حرفه‌ای در این زمینه سروکار دارند.
مؤلف در این کتاب با تمرکز بر مفاهیم بنیادی طراحی، مروری بر تاریخ و بررسی موضوعات انسانی، اجتماعی و زیست‌محیطی، به سراغ تک‌تک مؤلفه‌های تشکیل‌دهنده فضای داخلی می‌رود و با مصادیق بسیار، نقش پررنگ هرکدام از عناصر را به مخاطب خود یادآور می‌شود. بدیهی است که شناخت بهتر آنها به استفاده صحیح ابزارها و در نهایت ایجاد فضای داخلی مطلوب منتهی می‌شود.
این کتاب با زبانی ساده و فنی به موضوعات کلی و اساسی طراحی، مسائل انسانی، اصول حرفه‌ای و کسب‌وکار و تمامی مسائل فنی طراحی داخلی اعم از برنامه‌ریزی، نور، رنگ، منسوجات، مبلمان، تأسیسات، تا طراحی فضاهای بزرگ، عمومی و نیز تک‌منظوره اختصاص یافته است. خواننده کتاب می‌تواند به عمق مطلوبی از هر موضوع دست یابد و مسیری برای تخصصی شدن در هر زمینهٔ خاص، برای خود بگشاید.

برای مطالعه قسمتی از کتاب روی تصویر زیر کلیک کنید:

توضیحات تکمیلی

وزن 1260 g
نویسنده:

مترجم:

,

قطع:

تعداد صفحه:

نوع صحافی/جلد:

تاریخ نشر:

نوبت چاپ:

سال چاپ:

ناشر:

شابک:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “طراحی داخلی؛ مفاهیم بنیادی-اصول حرفه‌ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *