شرایط سفارش

۱- انتشارات پس از تحویل سفارش به پست، شماره مرسوله را از طریق پیامک در اختیار مشتری قرار خواهد داد تا در صورت لزوم سفارش خود را رهگیری نماید. لذا ثبت شماره همراه برای دریافت پیامک تاییده سفارش و کدرهگیری پستی الزامی است.
۲- روند آماده‌سازی و ارسال سفارشات منوط به اتمام مراحل ثبت سفارش و پرداخت بوده و روز کاری بعد آغاز می‌گردد. زمان تحویل کتاب، به نوع پست انتخابی توسط خریدار و سرعت ارائه خدمات توسط شرکت پست بستگی خواهد داشت. انتشارات موظف است حداکثر یک روز کاری بعد از ثبت سفارش توسط خریدار، آن را مطابق نوع سرویس پستی انتخاب شده، تحویل پست نماید. مسئولیت تأخیرهای احتمالی در ارائه خدمات پستی به عهده انتشارات نبوده و بایستی از طریق «سامانه رهگیری مرسولات پستی» به آدرس https://newtracking.post.ir توسط خریدار پیگیری شود.
۳- کتاب‌های عرضه شده توسط انتشارات، پیش از ارسال مورد بررسی دقیق از نظر سلامت فیزیکی قرار می‌گیرند. خریدارن باید پیش از قبول بسته پستی، از عدم آسیب‌دیدگی آن اطمینان حاصل نمایند؛ در غیر این‌صورت انتشارات مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
۴- بر اساس قراردادهای منعقده با پست، مسئولیت کلیه مرسوله‌های پستی پس از تحویل به پست بر عهده شرکت پست است. کلیه بسته‌های پستی بیمه هستند و جبران خسارت‌های احتمالی بر عهده انتشارات نخواهد بود.
۵- اطلاعات روی سایت از نظر موجودی کتاب و قیمت به روز بوده و انتشارات موظف است که سفارشات ثبت شده و پرداخت شده را مطابق اطلاعات کالای سفارشی تحویل نماید.
۶- اطلاعات مشتریان (آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سایت است و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت. انتشارات مسئولیت حفظ اطلاعات شخصی مشتریان را برعهده خواهد داشت.
۷- نام، آدرس، کد پستی و سایر اطلاعات مشتریان بایستی دقیق و کامل درج گردد. در صورت بازگشت مرسوله به دلیل نقص و اشکال در اطلاعات ثبت‌شده، و یا عدم حضور گیرنده در محل، مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال است.
۸- استرداد وجوه مربوط به سفارشات لغو شده توسط مشتری و یا بسته‌های مرجوعی پست، آخر هرماه و با کسر هزینه‌ پستی و هزینه انتقال وجه صورت خواهد گرفت.